Ankara Köpek Eğitimi

Ankara Köpek Eğitimi

Köpek egitimi sizlerin ve köpeginizin daha kaliteli ve rahat yasaması icin gereklidir.Ama köpek sahiplerinin köpeklerinden ayrılmak istememeleri ve bazı köpek ciftliklerinde köpeklerin siddet görmesi ac bırakilmasi kötü muamele gormesi akillarda soru isareti bırakır.

Ankarada kucuk dostunuzdan ayrılmadan sizinde egitimlere katılım gostermenizle köpegin egitimini tamamlaması mümkündür.Köpeginiz ne yiyor siddet goruyormu acmı kücük dar bir yerde kapalimı kalıyor saglıgı yerindemi suphelerınden uzak gonul rahatlıgı ıle kopegınızı egıttırebılırsınız.Ankarada köpek çiftlikleri ile köpeginizden ayrılmadan egitim alın.

İTAAT EGİTİMLERİ

TEMEL İTAAT EGİTİMİ

Temel itaat egitiminde köpeginiz sizi çekiştirmeden sizin solunuzda diz hızanızda sizi izler.izle otur yat bekle don yerine gec aferim hayır ve paydos komutlarını ögrenir.Köpeginiz her şartta itaat eder.Bu komutları sevk kayışı ile uygular.

İLERİ İTAAT EGİTİMİ

Köpeginiz bu egitimde temel itaat komutlarını izle otur yat bekle yerine gec dön aferim hayır paydos komutlarını sevk kayışı olmadan uygular.

Özhan

Özhan

Köpek DOSTU Hayatını köpekler olmadan yaşamak istemeyen,bu meslegi iş ve para için degil huzur bulduğu için yapan köpek egitim ve rehabilitasyonu üzerine çesitli çalismalar, araştirmalar yapan hayvanlar için çok daha güzel bir dünya düşleyen 32 yaşında ATATÜRKCÜ Memleket Sevdalisi.

Ankara Köpek Eğitimi” için 2 yorum

 • Avatar
  16 Nisan 2017 tarihinde, saat 11:39
  Permalink

  Ödenen ücreti fazlasıyla hak eden işini titizlik ve sevgiyle yapan bir egitmen tanıştıgımız ve çalıştıgımız için cok memnunuz şiddetle tavsiye ederim..

  Yanıtla
  • Özhan
   18 Nisan 2017 tarihinde, saat 21:08
   Permalink

   Betül hanım güzel yorumunuz için teşekkürler.Ücret herzaman belirttiğim gibi ikinci planda önemli olan onlarla iyi vakit geçirmek.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir