Otur Komutu Nasıl Öğretilir

Ankara Köpek Eğitim Otur Komutu

Köpeginize otur komutunu ögretmek istiyorsanız bunun icin bir kac yontem kullanabilirsiniz.Her yasta kopegin ogrenebilecegi kolay bir komuttur.

Köpeginizin önüne gecin ve elinize önun karsı koyamayacagı bır mama alın.Mamayı köpeginizin burnuna dogru uzatın ve ilgisini cektiginizde mamayı yuları gerıye dogru goturun.Köpeginiz mamaya ulasmak icin gerıye dogru hareketlenecek ve kalcası yere geldıgınde OTUR komutunu vererek mamayı ona verin.Burada kopegınız mamayı almak icin otur komutu geldıgınde oturacaktır.Tekrarları cogaltarak köpeginize otur komutunu ögretebilirsiniz.

Köpek egitiminde en önemli unsur sabır ve bol tekrardır.Siddet sok tasması bogma tasma gıbı materyaller kullanmadan ödüllü egitim pozitif egitim sistemi ile köpeginize her komutu ögretebilirsiniz.

Yeterki onu cok sevin sabırlı olun ve ögretmek istediginiz komutları tekrar tekrar calisarak pratik yapın.

Daha profesyonel bir egitim icin bizimle iletisime gecebilirsiniz. Ankara köpek egitimi AkıllıPati iletisim

Özhan

Özhan

Köpek DOSTU Hayatını köpekler olmadan yaşamak istemeyen,bu meslegi iş ve para için degil huzur bulduğu için yapan köpek egitim ve rehabilitasyonu üzerine çesitli çalismalar, araştirmalar yapan hayvanlar için çok daha güzel bir dünya düşleyen 32 yaşında ATATÜRKCÜ Memleket Sevdalisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir