Köpek Eğitimi

Köpek egitimi köpeklerimizin yasam boyu bizlerle uyum icinde yasaması icin gereklidir.Egitim otur yat gel komutlarından ibaret degildir.Köpek egitimi tuvalet egitimi sosyalizasyon gibi egitimlerle baslanmalı.Köpek egitimi kitabı köpek egitimi videoları sizin icin aydınlatıcı olabilir.

Ankara Köpek eğitimi

Tıpkı cocuklarımızda oldugu gibi kopeklerımızınde anne sutunden ayrılır ayrılmaz bızlerle yasamaya basladıgı andan itibaren dogru davranıs bicimleri ogretilerek sevgi ile buyutulmelidir.

Köpek egitimi icin en uygun zaman üc bucuk dört aylık zamandır.Köpeklerde akli yeterlilik bu donemde baslar ve egitim hem daha kolay hemde daha basarılı sonuclar verır.Dostumuz her kosulda itaat etmeli kalabalıkta cok gurultulu bir ortamda kus tavuk vs kanatlıların bulundugu noktalarda farklı kopeklerın arasında celdırıcı ne olursa olsun itaat etmelidir.

Egitim verilirken herhangi bir mama ödül maması oyuncak elektro sok tasma bogma tasma gıbı materyaller kullanılmamali sadece sevgı ıle sartlandırılmalidir.Köpekler ömür boyu sevilmeyi istedikleri icin egitimde de sevgi ile sartlandırıldıgında sonsuz bir itaat söz konusu olacaktır.

Egitim Programları: Puppy egitimi-Temel itaat-ileri itaat-Alan koruma-Bodyguard egitimi(yakın koruma)

Sizde minik dostunuzla daha kolay ve uzun bir yasam istiyorsanız ve köpek egitimi fiyatları icin bizimle iletisime gecebilirsiniz…

Özhan

Özhan

Köpek DOSTU Hayatını köpekler olmadan yaşamak istemeyen,bu meslegi iş ve para için degil huzur bulduğu için yapan köpek egitim ve rehabilitasyonu üzerine çesitli çalismalar, araştirmalar yapan hayvanlar için çok daha güzel bir dünya düşleyen 32 yaşında ATATÜRKCÜ Memleket Sevdalisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir