Köpek Eğitimi Ankara

KÖPEK EĞİTİMİ ANKARA

Ankara köpek egitimi Profesyonel köpek egitmenleri ve dogru egitimlerde köpeginizle daha uyumlu ve rahat bir yaşam sürebilirsiniz.

Birçok köpek sahibi itaat egitimlerinden cok davranış problemleri ve çözümleri konusunda problem yaşamaktadır.Köpeklerinin aşırı havlaması oynarken ısırması yada eşyalarının kemirilmesi gibi.Bir köpegin itaat egitimlerinden çok ev içi uyumu köpek sahibi için daha önemlidir.

KÖPEKLERDE EV İÇİ UYUM

Köpeginiz yavruluk dönemlerini bazen sancılı geçirebilir.Bu dönem ilerideki egitim periyodları icin oldukça önemlidir.Daha bilinçli bir yavru köpek yetiştirmek için bizlerden yardım alabilirsiniz.Dogru tekniklerle büyütülen bir köpek davranış problemlerinden uzak iyi bir egitim için hazır hale gelir.

TOPLUMA UYUMLU BİR KÖPEK YETİŞTİRMEK

Ankara köpek egitim olarak Kalabalık ortamlarda toplumu rahatsız edici hareketler sergileyen köpeginiz icin sizlere puppy-egitim-kopek-egitmeniyardımcı olalım.Davranış problemlerine kalıcı ve kesin çözümler.

Dogru tuvalet alışkanlıgı kazandırmak

Yavru köpeginizi araca binmeye alıştırmak.

Diger köpeklerle ve canlılarla uyum içinde yaşamayı ögretmek köpeginizin sosyal olarak büyümesi hayatınız boyunca önemlidir.

Bu özelliklerle büyümüş bir köpek icin itaat egitimleri daha hızlı ve başarılı olmaktadır.

Temel itaat egitimi

Davranış problemlerine sahip olmadan büyüyen köpeginiz icin temel itaat egitimi ve ileri itaat egitimleri hızlı ve kolay sekillenecektir.Temel itaat her köpegin alması gereken bir egitimdir.Sizin ve köpeginizin yaşamını kolaylaştiran ve ortak yaşam alanınızda uzun yıllar sorunsuz yaşamanızı  saglar.

Özhan

Özhan

Köpek DOSTU Hayatını köpekler olmadan yaşamak istemeyen,bu meslegi iş ve para için degil huzur bulduğu için yapan köpek egitim ve rehabilitasyonu üzerine çesitli çalismalar, araştirmalar yapan hayvanlar için çok daha güzel bir dünya düşleyen 32 yaşında ATATÜRKCÜ Memleket Sevdalisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir